Avalik kursus - Edukad läbirääkimised

Programm Edukad läbirääkimised (Negotiating to Yes - NTY-C) aitab osalejatel saada paremaks läbirääkijaks. See põhineb põhimõttekeskse läbirääkimise meetodil, mis pakub osalejatele tõhusa protsessi optimaalsete tulemusteni jõudmiseks, mis rahuldavad mõlemaid pooli ning tegelikult tugevdavad professionaalseid suhteid.

Pareto Optimaalne Kaar

Peamised õpivaldkonnad:

Põhimõttekesksed läbirääkimised Kuidas saavutada vastastikku rahuldavaid, optimaalseid kokkuleppeid suhteid tugevdava tõhusa protsessi kaudu?
Inimeste ettevalmistamine Kuidas ära hoida seda, et inimeste probleemid ei hakkaks segama positiivseid läbirääkimisi? Kuidas välja selgitada neid probleeme, mida iga pool tahab vältida, et kokkuleppe saavutamisel ei seisaks ees potentsiaalsed takistused?
Probleemide uurimine Kuidas uurida kõiki probleeme ja huvisid ning kuidas leida loominguline lahendus, mis rahuldaks kõiki asjaga seotud pooli?
Kokkuleppe saavutamine Kuidas tagada, et läbirääkimised lõppeksid mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppega või alternatiivina sellise kokkuleppega, mis rahuldab põhimõttekeskse läbirääkija kõige kriitilisemaid vajadusi?
Keerulised olukorrad Kuidas lahendada keerulisi probleeme ja toime tulla ebaausate võtetega, mida teised läbirääkimiste ajal kasutavad, et juhtida läbirääkimiste protsess tagasi õigele rajale?

Lisainfo
Kursusele registreerimine lõppeb 10 päeva enne kursuse toimumist.
Kursuse maksumus 449 €. Investeeringule lisandub käibemaks.

Täpsustava informatsiooni saamiseks ja kursusele registreerimiseks palume pöörduda meie poole aadressil info@wilsonlearning.ee või võtta ühendust telefonil +372 50 53 032


WL Estonia Tel.+372 505 3032 E-mail: info@wilsonlearning.ee